POZOR! V posledních hodinách byla neznámým útočníkem zneužita emailová adresa @rostworld.cz. Byly na stovky emailový adres rozeslány námi nepsané zprávy. Pokud jste je dostali i Vy, prosím, nereagujte na ně a neberte jejich obsah v potaz. Celou věc aktivně řešíme. Více na Lupa.cz.
   |
Diskuzní fórum
Naše nejmodernější diskuzní fórum a poradna v Česku a Slovensku Vám nabízí možnost pohodlné diskuze na téma volný čas, počítače, internet, kultura, láska, sex, vaření, recepty, finance, podnikání a mnoho dalšího. Neváhejte, registrujte se a vstupte do světa diskuse mezi naší bezvadnou komunitu! Fórum je přístupné zdarma, pro všechny a je tu zábava. Jste tu poprvé a nevíte, co si zde počít?

Registrujte se pro plný přístup na fórum X

Pro úplné a neomezené užívání fóra je nutná registrace uživatele. Ta zabere přibližně jednu minutu a není nutno účet aktivovat na emailu a podobně.

Registrací se uživateli otevře vlastní uživatelský účet, který může spravovat dle možností fóra. Uživatel získá právo přispívat do diskuzí na fóru, nahrávat fotografie, přidávat si přátele, psát a číst soukromé zprávy a využívat všechny ostatní funkce fóra.

Registrací se uživatel zařadí do pevné komunity RostWorldu a stane se novým a váženým členem jednoho z nejlepších diskuzních fór v České republice a na Slovensku.

Při registraci je nutno souhlasit s registračními podmínkami a uživatel je povinen dodržovat pravidla fóra

Zůstat přihlášen?
Nevíte, jak si vydělat na internetu? Využíváte nějaké PPC systémy? V tom případě jsme Vám nakloněni.

14. 07. 2011 10:03

2  

Přišel mi tento email:
Dobrý den,

na internetu byla objevena nová bezplatná služba s názvem eRmail.cz

S touto Službou si můžete finančně přilepšit až o několik tisíc korun. Vše je zdarma a nezávazné, tudíž jakékoli rozhodnutí registrovat nebo odregistrovat se z této služby je zcela na Vás. Nečekají na vás žádné poplatky, ale jen zisky z toho, že alespoň jednou za čas opět navštívíte vaší emailovou schránku.

eRmil.cz je systém, který rozděluje zisky z reklamy a reklamních kampaní svým registrovaným uživatelům. Hned po registraci obdržíte 100Kč a pak už bezstarostně necháváte váš email vydělávat tím, co jste do dnes dělali ZADARMO.

Ptáte se oč se jedná???

Budete získávat nejžhavější informace o slevách, novinkách, službách a produktech na českém trhu a navíc zato dostanete ještě Zaplaceno. Díky vaší emailové schránce si můžete přilepšit vaší finanční situaci a můžete tak mít i přístup k těm nejzajímavějším nabídkám a informacím, které získáte registrací na stránkách eRmail.cz

Registraci můžete vyzkoušet na níže uvedeném odkazu. V případě že Vám služba nebude vyhovovat, můžete se kdykoli odregistrovat.

Registrace na stránkách http://www.ermail.cz/registrace

Zobrazit stránky http://www.ermail.cz

Tuto službu již využívá přes 70 000 uživatel.

Přejeme Vám hezký den

Znáte to? Zkoušeli jste to už? :) Dá se na tom vydělat?

14. 07. 2011 10:57

0  

Taky mi to dorazilo, ale myslím, že to je jako ze všema těhlema službama kdy vyděláš za každý email nula nula prd a za rok ti to dá dohromady tak 100 Kč. Stráta času.

14. 07. 2011 13:50

0  

Já tam pár dní jsem, za registraci máš bonus 100 kč. Občas přijde nějakej email, zatím tam mám asi 130 Kč.... ještě uvidím :)

Kdybyste chtěli, pošlu vám pozvánku, budu mít provize a tím pádem rychleji dosáhnu výplatního minima. Takže bychom dříve zjistili jestli platí nebo ne :)

14. 07. 2011 20:41

0  

Já tam jsem od včerejška a už tam mám 195,- posílali emaily přes noc jak oteklý. A dneska ani jeden. :(

15. 07. 2011 11:18

0  

Já dostal zatím asi jen 2 emaily :/ A teď dva dny snad ani nic neposlali..

19. 07. 2011 17:55

0  

Je to podle věku, pánové chtěli reklamu (emailing 200.000 emailů) za 7000Kč,- a zatím nic nedorazilo,tak jsem zvědavý :) patří jim také daseto.cz tak uvidíme no
Bez Avataru

31. 10. 2011 09:08

0  

Nemám s tím žádné zkušenosti, ale moc bych tomu nevěřil. Nikdo z mého okolí se s tím taky ještě nesetkal osobně.
Bez Avataru

02. 11. 2011 13:09

0  

takový službě bych nevěřil už jen z toho důvodu že tenhle email mi taky přišel a to nevyžádaně

02. 11. 2011 14:03

1  

Asi tak. Už jenom to, že spamují, je známka nekvality. Viz Banán :D

15. 01. 2012 22:46

-2  

Ahoj lidi! s eRmailem mám zkušenosti nejen já, ale taky mí známí… Je pravda ze maily chodí celkem pomalu, ale jednou za cas chodí i dotazníky za které lze dostat 20–600Kč! Navíc doporučováním lidí dostáváte 10% zisku dané osoby. pokud máte vše zaplněno získáváte více peněz za sebe ale i provize za ostatní doporučené. není to podvod, eRmail opravdu peníze vyplácí. moje kamoška si tím prividělává pri materské. navíc tyto maily lze dále rozesílat a zjískat tak další peníze- cca 100Kč za email. navíc to neí poviné a kazdý si múže zvolit jestli bude vydělávat nebo ne.
tady je stranka pro registraci! vše je bezplatné a je jen na vas jestli si ho založíte nebo ne :D

http://www.ermail.cz/link/TA2Jme2ejCaVC ... ll2YClTNCJ
Bez Avataru

16. 01. 2012 11:38

0  

Služba eRmail mi příjde extrémně podivuhodná a nikdy bych do ní za cenu zaspamovaného emailu nešel. Další mínus u mě služba má za spamování v diskusích (nejen jejími uživateli). Je ale obrovskou otázkou, zda daná firma opravdu peníze vypláci, pokud ano, chci vidět průkazný materiál a pak svůj názor změním.

17. 01. 2012 18:07

0  

Fuj, s reff odkazy spamují všude a teď už i tady.

Jinak já ani nemusím být na eRmailu a spamy přijímám pravidelně. Na konci e-mailu je vždy akorát napsáno "Vaši adresu jsme získali z veřejných zdrojů" a nikde žádný kontakt na provozovatele. Všechno je to stejný podvod. :angry:

24. 02. 2012 10:25

0  

Bacha eRmail je scam..své peníze nikdy neuvidíte :angry:
Bez Avataru

18. 11. 2012 16:15

0  

Tak já jsem se regnul, ale zatím mi moc emailů nechodí.
Bez Avataru