POZOR! V posledních hodinách byla neznámým útočníkem zneužita emailová adresa @rostworld.cz. Byly na stovky emailový adres rozeslány námi nepsané zprávy. Pokud jste je dostali i Vy, prosím, nereagujte na ně a neberte jejich obsah v potaz. Celou věc aktivně řešíme. Více na Lupa.cz.
   |
Diskuzní fórum
Naše nejmodernější diskuzní fórum a poradna v Česku a Slovensku Vám nabízí možnost pohodlné diskuze na téma volný čas, počítače, internet, kultura, láska, sex, vaření, recepty, finance, podnikání a mnoho dalšího. Neváhejte, registrujte se a vstupte do světa diskuse mezi naší bezvadnou komunitu! Fórum je přístupné zdarma, pro všechny a je tu zábava. Jste tu poprvé a nevíte, co si zde počít?

Registrujte se pro plný přístup na fórum X

Pro úplné a neomezené užívání fóra je nutná registrace uživatele. Ta zabere přibližně jednu minutu a není nutno účet aktivovat na emailu a podobně.

Registrací se uživateli otevře vlastní uživatelský účet, který může spravovat dle možností fóra. Uživatel získá právo přispívat do diskuzí na fóru, nahrávat fotografie, přidávat si přátele, psát a číst soukromé zprávy a využívat všechny ostatní funkce fóra.

Registrací se uživatel zařadí do pevné komunity RostWorldu a stane se novým a váženým členem jednoho z nejlepších diskuzních fór v České republice a na Slovensku.

Při registraci je nutno souhlasit s registračními podmínkami a uživatel je povinen dodržovat pravidla fóra Zůstat přihlášen?
Chcete se pochlubit svými fotografiemi ostatním? Nechat je zhodnotit? Tak máte zde možnost.
 

01. 05. 2012 19:08

0  

Nabízím focení v Plzni a blízkém okolí.
Profi ateliér i venku. Portréty, glamour, tabla, akce, koncerty, promo...a spousty dalšího. Jen podle přání. Vše dohodou.
Profesionalita, spolehlivost, spokojenost...
--- Neváhejte a kontaktujte mě, každý si zaslouží pěkné fotky :) ---

Web: http://www.wix.com/michalfia/foto
Facebook: http://www.facebook.com/Micha.Fiala
Bez AvataruKdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Zpět na Vaše výstaviště